Koszulki reklamowe

Nadruki promocyjne na koszulkach

Koszulki reklamowe

Koszulki to jeden z najpopularniejszych, najprostszych, a jednocześnie najbardziej skutecznych produktów reklamowych. Mają za zadanie reklamować firmę, wzmacniać jej wizerunek. Koszulki reklamowe często są prezentami dla klientów, nagrodami w konkursach.

Ich moc polega na tym, że w zależności od osób które je noszą, przekaz reklamowy w naturalny sposób dociera do bardzo różnych osób i miejsc. Wystarczy zadbać o atrakcyjny projekt i dobrą jakość koszulki.

koszulki reklamowe

Jakość koszulek reklamowych

Bardzo ważne jest, aby koszulki reklamowe były odpowiedniej jakości. W zależności od rodzaju, wielkości, koloru i projektu graficznego należy wybrać odpowiednią technologię nadruku. W Terraprinting pomagamy dokonać właściwej technologii – stąd tak istotne jest sprecyzowanie wszystkich wytycznych dotyczących zamówienia (ilość, rodzaj nadruku, jego wielość itp.).

Proponujemy koszulki do nadruków renomowanych producentów, dostępnych w wielu fasonach i kolorach.

Stosowane przez nas techniki druku gwarantują, że nadruk nie zdeformuje się, nie utraci kolorów przy prawidłowej konserwacji (pranie w odpowiedniej temperaturze i prasowanie na lewej stronie). Na wybranym miejscu koszulki możemy wykonać nadruk sitodrukiem, transfer, nadruk farbą fluorescencyjną lub puchnącą.

Doświadczenie pozwala nam na dobór najlepszych rozwiązań w zakresie typu odzieży i rodzaju nadruku.

Wykorzystanie koszulek reklamowych

Odzież reklamowa ma proste zadanie – jest nośnikiem jest komunikatu marketingowego. Warto zadbać, żeby była elementem chętnie noszonym przez klientów.

Co możemy umieścić na koszulkach reklamowych?

Koszulki z logotypem. Najczęściej umieszczany jest z przodu koszulki w formie dużego nadruku albo małego logotypu po lewej stronie koszulki. Logotypy umieszczane są często na rękawkach t-shirtów.

Koszulki z hasłem reklamowym. Umieszczając hasło reklamowe na koszulce warto zadać sobie pytanie „Czy sam założyłbym koszulkę z tym hasłem”.

Koszulki z grafiką nawiązującą do aktualnie prowadzonej akcji promocyjnej. Grafiką może być maskotka firmy czy kadr z reklamy telewizyjnej.

Należy unikać koszulek będących bezpośrednią reklamą towaru, usługi czy firmy. Tego typu koszulki nie są chętnie noszone – więc traci się efekt reklamowy. Zamiast bezpośredniej reklamy lepiej umieścić grafikę, dowcipne hasło lub pozostać przy samym logotypie firmy czy produktu.

Reklamowa koszulka polo
t-shirt reklamowy

Koszulki reklamowe

Wysokiej jakości koszulki reklamowe dla Twojej firmy