Banery

Druk banerów Zielona Góra

Druk banerów

Wysokiej jakość druk ekosolwentowy

Wysoka jakość

Trwały materiał

Z

Wykończenie banerów

Zgrzewanie krawędzie i plastikowe oczka

Nasza drukarnia banerów specjalizuje się w druku banerów reklamowych, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania.

Druk banerów na PVC Fronlit

Materiał banerowy PVC Frontlit to doskonały wybór do wykonania przekazów reklamowych na zewnątrz. Może być stosowany do wielkoformatowych reklam na elewacjach domów, ogrodzeniach, ścianach lub jako okładzina rusztowań. Idealnie nadaje się do wykorzystania na konstrukcjach scenicznych podczas różnego rodzaju imprez.
Charakteryzuje się on wyjątkową trwałością i odpornością na rozdarcia, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Materiał jest również odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, co sprawia, że jest idealny do stosowania na zewnątrz.

Dla wyjątkowo dużych banerów, warto zapoznać się z informacjami dotyczącymi obciążenia wiatrem. W takich przypadkach, zaleca się zastosowanie materiału siatkowego PVC, który zapobiega rozdarcia baneru na punktach mocowania. Dzięki bardziej przepuszczającej wiatr siatce, baner jest bardziej odporny na siłę wiatru, co gwarantuje jego trwałość i bezpieczeństwo użytkowania.

Plastikowe oczka w banerach

W naszych banerach stosujemy wytrzymałe plastikowe oczka, które pozwalają na łatwy i bezpieczny montaż banerów w dowolnym miejscu. Plastikowe oczka są bardzo trwałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu banery zachowują estetyczny wygląd przez długi czas. Dodatkowo, plastikowe oczka pozwalają na równomierne rozłożenie ciężaru banera i zapobiegają jego odkształcaniu.

drukowane banery
banery z plastikowymi oczkami

Ekosolwentowa technologia druku banerów

Nasza drukarnia specjalizuje się w druku banerów technologią ekosolwentową, co pozwala na uzyskanie najwyższej jakości druku i przyjazność dla środowiska. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór rozmiarów banerów, a także możliwość wykonania banerów z plastikowymi oczkami, co pozwala na łatwe i bezpieczne ich mocowanie. Materiał banerowy PVC Frontlit, który stosujemy, jest trwały i przetestowany, zapewniając długotrwałe i skuteczne wykorzystanie Twojej reklamy zewnętrznej.

Banery PVC, drukowane w wysokiej rozdzielczości, pozwalają na wykorzystanie powierzchni w najlepszy możliwy sposób, tworząc skuteczny przekaz reklamowy

banery zielona góra

Przygotowanie plików do druku banerów

  • Rozdzielczość pliku powinna wynosić co najmniej 30 dpi do maksymalnie 150 dpi. W przypadku bardzo dużych plików, można utworzyć plik w skali 1:10 o rozdzielczości odpowiednio od 300 dpi do 1500 dpi.
  • Napisy, logotypy i inne istotne elementy powinny być umieszczone w odległości co najmniej 5 cm od krawędzi.
  • Tunele mogą być dowolnie zadrukowane i są uwzględnione w ostatecznym formacie banera. Nie wymagamy żadnych naddatków czy spadów do wykonania tuneli.
  • Pliki do druku należy zawsze tworzyć w zamówionym formacie końcowym bez spadów i znaczników drukarskich.
  • Stosuj odpowiednią wielkość czcionek i szerokość linii, które będą czytelne z większej odległości.
  • Jeśli twój plik do druku jest w formacie wektorowym, np. PDF, przekonwertuj czcionkę na krzywe.
  • Używaj linii o szerokości co najmniej 2,8 pt lub nawet 0,1cm.
  • Obsługujemy następujące formaty plików: PDF, TIFF, JPG 
  • Przestrzeń barw CMYK z profilami kolorystycznymi: COATED FOGRA 39, COATED FOGRA 27 lub ISO Coated V2.
  • Głęboką czerń proszę tworzyć w odcieniach CMYK 40/40/40/100

Potrzebujesz banerów reklamowych?

Wysokiej jakości banery reklamowe