Koszulki reklamowe

Nadruki promocyjne na koszulkach

Koszulki reklamowe z nadrukiem

Koszulki to jeden z najpopularniejszych, najprostszych, a jednocześnie najbardziej skutecznych produktów reklamowych. Mają za zadanie reklamować firmę, wzmacniać jej wizerunek. Są one często są prezentami dla klientów, nagrodami w konkursach.

Ich moc polega na tym, że w zależności od osób, które je noszą, przekaz reklamowy w naturalny sposób dociera do bardzo różnych osób i miejsc. Wystarczy zadbać o atrakcyjny projekt i dobrą jakość druku.

koszulki reklamowe

Metody nadruków reklamowych

Oferta drukarni koszulek reklamowych Terraprinting:

  • Sitodruk – najbardziej popularna metoda. Idealna do zamówienia dużych ilości nadruków. Nadruk jest trwały i wysokiej jakości. Zastosowanie odzież reklamowa i odzież robocza.
  • DTF – kolorowy druk na folii, przeznaczonej do aplikacji na odzieży. Ta technika umożliwia wysokiej jakości druk w pełnym kolorze w małych i średnich nakładach.
  • Folie flex – stosowane najczęściej do nanoszenia numerów i nazwisk na odzież sportową.
  • Termosublimacja – stosowana do białych koszulek sportowych. Nie może być wykorzystywana do bawełny.

Zapewniamy pomoc w wyborze metody dla każdego zamówienia oraz wysoką jakość realizacji.

Oprócz metod stosowanych przez Terraprinting popularną metodą są: DTG (druk cyfrowy bezpośrednio na koszulkach – dzięki niemu można drukować już od 1 szt. w wielu kolorach) oraz haft komputerowy.

Ile kosztują promocyjne koszulki?

Ceny zależą od wielu różnych czynników, takich jak:

  • ilości koszulek
  • typu ubrania do nadruku (t-shirt lub koszulki polo, męskie, damskie lub dla dzieci)
  • wielkość nadruku
  • ilość kolorów nadruku
  • technika druku

Dlatego standardowy cennik nie jest dostępny. Oferta cenowa przygotowywana jest po otrzymaniu kompletnych informacji. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Jakość koszulek reklamowych

Bardzo ważne jest, aby koszulki reklamowe były odpowiedniej jakości. W zależności od rodzaju, wielkości, koloru i projektu graficznego należy wybrać odpowiednią technologię nadruku. W Terraprinting pomagamy dokonać właściwej technologii – stąd tak istotne jest sprecyzowanie wszystkich wytycznych dotyczących zamówienia (ilość, rodzaj nadruku, jego wielość itp.).

Oferujemy szeroki wybór odzieży reklamowej (T-shirty, koszulki polo, bluzy, kurtki, polary, czapki, ubrania dziecięce) renomowanych producentów (Adler (Malfini), Russel, Fruit of The Loom, Stedman), dostępnych w wielu fasonach i kolorach. Wszystkie nowości dostępne w katalogach on-line.

Stosowane przez nas techniki druku gwarantują, że nadruk nie zdeformuje się, nie utraci kolorów przy prawidłowej konserwacji (pranie w odpowiedniej temperaturze i prasowanie na lewej stronie). Na wybranym miejscu koszulki możemy wykonać nadruk sitodrukiem, transfer, nadruk farbą fluorescencyjną lub puchnącą.

Nasze doświadczenie pozwala nam na dobór najlepszych rozwiązań w zakresie typu odzieży i rodzaju nadruku.

Wykorzystanie koszulek reklamowych

Odzież reklamowa ma proste zadanie – jest nośnikiem jest komunikatu marketingowego. Warto zadbać, żeby była elementem chętnie noszonym przez klientów.

Co możemy umieścić na koszulkach reklamowych?

Koszulki z logo. Najczęściej umieszczany jest z przodu w formie dużego nadruku albo małego logotypu po lewej stronie. Logotypy umieszczane są często na rękawkach t-shirtów.

Koszulki z hasłem reklamowym. Umieszczając hasło reklamowe na koszulce warto zadać sobie pytanie „Czy sam założyłbym koszulkę z tym hasłem”.

Koszulki z grafiką nawiązującą do aktualnie prowadzonej akcji promocyjnej. Grafiką może być maskotka firmy czy kadr z reklamy telewizyjnej.

Należy unikać koszulek będących bezpośrednią reklamą towarów, usługi czy firm. Tego typu koszulki nie są chętnie noszone – więc traci się efekt reklamowy. Zamiast bezpośredniej reklamy lepiej umieścić grafikę, dowcipne hasło lub pozostać przy samym logotypie przedsiębiorstwa czy produktu.

Reklamowa koszulka polo
t-shirt reklamowy

Odzież reklamowa

Wysokiej jakości koszulki z nadrukiem dla Twojej firmy